Pranie tapicerki

Podobnie jak tapicerka skórzana, tapicerka materiałowa jest szczególnie narażona na zabrudzenia. W dzisiejszych czasach samochód często służy nam jako biuro. To w nim pracujemy, spożywamy pokarmy oraz napoje. Zazwyczaj to wtedy tapicerka ulega zabrudzeniom. Nawet jeżeli samochód służy Wam tylko do jazdy i nie traktujecie go jako biura, to i tak z czasem tapicerka ulega zabrudzeniom.

Pranie tapicerki w samochodzie nie jest łatwym procesem. Wymaga doboru odpowiednich kosmetyków oraz doświadczenia. Nieodpowiedni dobór kosmetyków może wyrządzić więcej problemów niż pożytku. Warto oddać samochód w ręce specjalistów, którzy zadbają o każdy centymetr wnętrza naszego samochodu, dzięki czemu możemy mieć pewność, że pojazd będzie lśnił podczas odbioru. Ponadto tapicerka zostanie dodatkowo zaimpregnowana, co w znacznym stopniu spowolni pojawianie się brudu.

Dzięki specjalistycznemu sprzętowi oraz chemii jesteśmy w stanie doprowadzić tapicerkę do stanu salonowego. Proces czyszczenia jest zupełnie bezpieczny dla tapicerki. Pranie tapicerki pozwoli Ci uporać się z nieprzyjemnym zapachem lub futrem czy włosiem zwierząt, co bardzo często stanowi poważny problem podczas samodzielnej pielęgnacji tapicerki i czyszczenia wnętrza pojazdu. Odnowiona tapicerka zdecydowanie poprawia komfort każdej podróży i samopoczucie podróżujących oraz zwiększy wartość Twojego samochodu, o czym warto pamiętać gdy zamierzasz korzystnie go sprzedać.